OBJE PLASTİK
Kurulduğu 2007 yılından bu yana plastik sektöründe Türkiye’nin en hızlı gelişen uretici ve ihracatçı firmalarından biridir.
Takipte Kalın
X
Title Image

Hakkımızda

Obje Plastik kurulduğu 2007 yılından bu yana plastik sektöründe Türkiye’nin en hızlı gelişen uretici ve ihracatçı firmalarından biridir. Kuruluşunun ilk yıllarında promosyonel ürün ve ürün teşhir standları konusunda uzmanlaşarak, günlük hayatta sıkça rastladığımız ürünlere imza atmıştır. Sürekli kendini yenileme ve geliştirme motivasyonu ile birlikte plastik mutfak ve ev gereçleri sektörüne de adımını atmış ve çok kısa surede 200’u aşkın ürün yelpazesine ulaşmıştır. Bugün 4000 m2 alanda 50 çalışanıyla faaliyet göstermektedir. Son 2 yılda sadece Türkiye’de değil 4 kıtada 25’i aşkın ülkenin mutfak ve evlerine girmeyi başaran Obje Plastik, bugün: ‘Türk Malı’ damgasını taşıyan önemli bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor. 

Üretimde ve projelendirmede yüksek kabiliyete sahip Obje, marka değeri yüksek olan firmaların projelerinde destek vermiş ve özel urun geliştirmiştir. Projelerinde çözüm ortağı olarak hizmet ettiğimiz firmalar; Ülker, Pepsico, Fritolay, Avon, Esse, Coca Cola, Rocco 

Obje Plastik yine marka değeri yüksek olan zincir marketlere de sipariş ve sevkiyatlarını sürdürmektedir: Carrefour, Tesco, Şok, Migros 

Obje, Turklye’de kaliteli ve uzun soluklu projelere imza atan ve aynı zamanda yurtdışında da bu bilinirliği oluşturmak isteyen açık vizyonlu bir markadır. Bunun için sektörel ve uluslararası fuarlara her sene katılmaktadır. 

Obje’nin düzenli olarak katıldığı fuarlar; Ambiente Internationale Frankfurter Messe (Frankfurt-Germany) Household Expo (Moscow-Russia) Zuchex Ev Eşyalari Fuari (lstanbul-Turkiye) Ideal Home (lstanbul-Turkiye) 

Obje Ürünleri, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın 10.03.2008 tarih ve G34-5322-G-0000-1-16 sayılı izni ile üretilmekte olup sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Obje tasarımları ise, Türk Patent Enstitüsü tarafından Endüstriyel Tasarım Tescil Belgeleri ile koruma altındadır. Ürünlerinde tamamıyla birinci sınıf geri dönüşümlü hammadde kullanan Obje Plastik, tasarım konusunda da uzman ekibiyle orijinal ve estetik modelleri, müşteri ile etkileşimleriyle oluşturmaktadır. 

Üretimi hızlandırmak amacıyla kurulan bakımhane ve kalıphaneler, yüksek teknik donanımlı ve eğitimli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Üretim hızı açısından büyük önem taşıyan bu iki bolüm, aynı zamanda tedarik güvenliği ve AR-GE tabanı sağlamaktadır.

OBJE PLASTİK

Obje Plastik kurulduğu 2007 yılından bu yana plastik sektöründe Türkiye’nin en hızlı gelişen uretici ve ihracatçı firmalarından biridir.

OBJE PLASTİK

Sürekli kendini yenileme ve geliştirme motivasyonu ile birlikte plastik mutfak ve ev gereçleri sektörüne de adımını atmış ve çok kısa surede 200’u aşkın ürün yelpazesine ulaşmıştır.

OBJE PLASTİK

Obje Plastik, bugün: ‘Türk Malı’ damgasını taşıyan önemli bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor.

Çevre, dilek, şikayet, öneri, etik olmayan tutum ve davranışlar için lütfen bize ulaşın.
İletişim + 90 212 674 39 24
Mail: etik@objeplastik.com